Protezy zębowe

Protezy zębowe są to wyjmowane z jamy ustnej wyroby medyczne, uzupełniające braki w uzębieniu.

Pełnią one funkcję zarówno estetyczną- przywracając utracony uśmiech, jak również zapobiegają dalszemu zniszczeniu zębów pozostałych w jamie ustnej poprzez ich odciążenie. Ponadto przywracają Pacjentom funkcję żucia pokarmów oraz poprawiają rysy twarzy, sprawiając ,że wygląda ona młodziej. 

Mając na uwadze wysokie wymagania naszych pacjentów, oferujemy pełen zakres leczenia protetycznego. Każda proteza dobierana jest do Pacjenta indywidualnie.  Planując leczenie, przeprowadzamy wnikliwą analizę stanu uzębienia i oczekiwań pacjenta. Stosujemy protezy estetyczne w kolorze dziąseł, bez elementów metalowych oraz elastyczne i wygodne w użytkowaniu. 

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi w całej Polsce.Prace wykonywane są  z atestowanych, biokompatybilnych  materiałów najwyższej jakości

W Gallus Dental Clinic stosujemy protezy przy całkowitym braku uzębienia jak i częściowym ich braku, protezy acetalowe, elastyczne,szkieletowe i akrylowe Wybór jest całkiem spory! Dla najbardziej wymagających klientów stosujemy protezy, które są przyczepione do jamy ustnej Pacjenta za pomocą wszczepionych wcześniej implantów, co znacznie podnosi komfort użytkowania takich uzupełnień.    

Odpowiednio dobrana i wykonana proteza pozwala cieszyć się zdrowym, pięknym uśmiechem przez długie lata!

Cennik

Proteza akrylowa całkowita2000zł
Proteza szkieletowa3000zł
Proteza elastyczna3000zł
Proteza na zatrzaskach2000-3000zł
Proteza na implantach wycena indywidualnaWycena indywidualna
Proteza natychmiastowa1500zł
Naprawa protezy/dostawienie zęba/podścielenie protezy500zł