O klinice

Witaj w naszej klinice stomatologii

GALLUS DENTAL CLINIC to prywatna klinika dentystyczna znajdująca się w Wołowie. Dedykowana jest każdemu Pacjentowi,który szuka kompleksowego leczenia stomatologicznego w miłej i kameralnej atmosferze z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Gabinety naszej kliniki wyposażone są w certyfikowany, światowej klasy sprzęt, a lekarze wykorzystują tylko najnowocześniejsze rozwiązania w obecnej, dynamicznie rozwijającej się stomatologii. 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą specjalistów, których łączy wspólna pasja -stomatologia.

Co robimy?

Dbamy o uśmiechy naszych Pacjentów w sposób komfortowy i rzetelny.

Gallus Dental Clinic w liczbach

10 lat

doświadczenia w stomatologii

16000

zadowolonych pacjentów

1000

założonych
implantów

1550

estetycznych poprawek uśmiechu

3000

zębów uratowanych pod mikroskopem

Zdrowy i piękny uśmiech przez całe życie

Każdy Pacjent jest dla nas wyjątkowy, dlatego leczymy tak jak sami chcielibyśmy być leczeni. Oferujemy tylko pewne i trwałe rozwiązania, ponieważ chcemy, aby nasi Pacjenci cieszyli się zdrowym i pięknym uśmiechem przez całe życie.

Na podstawie 75 opinii
Tomasz Butkiewicz
Tomasz Butkiewicz
2022-12-07
Dzień dobry od jakiegoś czasu leczę zeby w Gallusie i muszę powiedzieć że jestem bardzo zadowolony ze świadczonych usług.. w skrócie fachowość pełny profesjonalizm miła i sympatyczna obsługa jednym słowem polecam tym którzy mają obawy przed dentysta w gallusie sprawia że pozbędziecie się wszystkich obaw przed leczeniem zebow
anna wielowska
anna wielowska
2022-11-15
Polecam i to bardzo przyjemne podejście całego personelu i strach sam ucieka odrazu . Pan doktor Eugeniusz bardzo przyjemny i tłumaczy wszystko bardzo dokładnie.
Artur Koziel
Artur Koziel
2022-10-23
Klinika na 5 gwiazdek. Wyspecjalizowany i bardzo zmotywowany zespół lekarzy świadczy usługi bardzo wysokiej jakości. Zabiegi wykonywane przy użyciu najnowszych technologi oraz sprzętu bezbolesne dla pacjenta. Zaplanowany przez Doktora Cezarego przebieg leczenia, wykonanie i efekt przemienił mój uśmiech w coś wspaniałego. :)) Dziękuję serdecznie, gorąco polecam to miejsce
Beata Sadowska
Beata Sadowska
2022-10-18
Polecam nie tylko z całego serca ale również z pięknym uśmiechem
Mateusz Przychodny
Mateusz Przychodny
2022-10-13
Gorąco polecam, wszystko przeprowadzono w profesjonalny sposób.
lilac vibes
lilac vibes
2022-10-11
Profesjonalnie, czysto, a przede wszystkim nic nie boli 😀
Nowa Nowa
Nowa Nowa
2022-08-05
Polecam. Świetne podejście do małego pacjenta 👍 Uśmiech i cierpliwość również do tych bardziej wymagających pacjentów - przegląd i rtg u dziecka z niepełnosprawnością intelektualną poszły bez problemu. Dziękujemy.
Adam Celuch
Adam Celuch
2022-06-09
Serdecznie polecam ,miła profesjonalna obsługa . Wielki szacunek dla Pana Doktora za wiedzę i profesjonalnie wykonaną pracę . Pomimo że do Wołowa mam 90 kilometrów to tu będę leczył zęby z moją rodziną . Pozdrawiam serdecznie .
Barbara Szczykutowicz
Barbara Szczykutowicz
2022-05-05
Leczenie oraz ekstrakcja ósemek przebiegła bezproblemowo. Cały personel pomocny i sympatyczny.
krzysztof ogryzek
krzysztof ogryzek
2022-04-07
Gorąco polecam !!! Bezboleśnie , Bardzo miło , Lepiej trafić nie można !!! Wszystko na najwyższym poziomie !!! Jestem Mega zadowolony i już umówiony na następną wizytę . Pozdrawiam !!!

Płatność kartą

Klimatyzacja

Wi-fi

Mediraty

Oczyszczanie powietrza

Parking dla pacjentów

Jednorazowe szczoteczki

Świeżo zmielona kawa

Udogodnienia dla niepełnosprawnych

Co nas wyróżnia

Zespół ekspertów

Standardowym modelem stosowanym w wielu gabinetach jest wykonywanie wszystkich procedur przez jednego lekarza. Przy obecnym rozwoju stomatologii, jeden lekarz nie jest w stanie opanować wszystkich technologii,a ilość koniecznych szkoleń przerasta możliwości jednego człowieka. Dlatego w naszej klinice przyjęliśmy koncepcję pracy zespołowej,a lekarze specjalizują się w danej dziedzinie.

Bezbolesne leczenie

Używamy tylko najnowszych środków znieczulających o wysokiej skuteczności oraz ekspresowym czasie działania. Stosowane przez nas środki i stężenia cechuje najmniejszy na rynku potencjał uczulający oraz bezpieczeństwo dla kobiet w ciąży i matek karmiących piersią. Na życzenie pacjenta stosujemy również znieczulenie komputerowe Quicksleeper. Usługa ta jest bezpłatna dla Pacjentów naszej kliniki, ponieważ zależy nam, aby nasi Pacjenci nie musieli wybierać pomiędzy ceną, a komfortem.

Protetyka porcelanowa 48h

Dzięki posiadaniu skanera wewnątrzustnego, który tworzy wirtualny model szczęki i żuchwy, w kilka sekund po opuszczeniu gabinetu przez Pacjenta tworzymy model 3D, który staje się bazą do wykonania uzupełnień porcelanowych tj. korony, licówki, mosty. Usługę doceniają głównie osoby mieszkające na codzień za granicą, planujące krótkie pobyty w Polsce.

Innowacyjne technologie

W zabiegach leczniczych wykorzystujemy tylko certyfikowane sprzęty premium z gwarancją producenta m.im mirkoskopy Zeiss, najnowocześniejszy system do leczenia i dezynfekcji kanałów, skanery 3D, kamery wewnątrzustne, wirówka do pozyskiwania komórek macierzystych- to niektóre z naszych rozwiązań skutecznie wspomagające proces leczenia.

Precyzyjna diagnostyka

Bo najważniejsze jest to co niewidoczne gołym okiem, Aby dobrać najskuteczniejszą metodę leczenia korzystamy m.in. z lup diagnostycznych, kamer wewnątrzustnych, radiowizjografii i mikroskopów stomatologicznych.

Kompetentni partnerzy

Wszystkie prace protetyczne wykonujemy we współpracy z doświadczonymi technikami i laboratoriami z Wrocławia, dzięki czemu jakość wykonania idzie w parze z estetyką, funkcjonalnością i trwałością naszych uzupełnień.

Jakość i profesjonalizm

Stosujemy materiały i sprzęt tylko renomowanych producentów z całego świata, ponieważ zależy nam na trwałości efektów leczenia.

Własna pracownia RTG

Na miejscu mają Państwo możliwość skorzystania z wszystkich rodzajów zdjęć wykorzystywanych w stomatologii wraz z tomografią komputerową CBCT.

Kompleksowe leczenie

Wększości procedur i niezbędnych badań wykonają Państwo na miejscu bez konieczności szukania innych placówek i tracenia czasu na dojazdy. Otrzymają Państwo pomoc z zakresu stomatologii ogólnej, estetycznej, protetyki, chirurgii oraz ortodoncji.

Najwyższe standardy higieny

Posiadamy własną pracownię sterylizacji wyposażoną w najwyższej jakości sterylizator Melag, zgrzewarki, myjki, pakiety jednorazowe oraz skanery i komputery służące do kontroli i zapisu przebiegu procesu sterylizacji- daje nam to gwarancję zachowania najwyższych standardów higienicznych na każdym etapie sterylizacji.